Aktualizacja: 2018-07-18 09:35:45

 
  język angielski -> samouczki

  Here Is The News Part 1 + Płytka CD


  Here Is The News Part 1 + Płytka CD
 • Autor: Barbara Otto, Marcin Otto
 • Czy chcesz się dowiedzieć z pierwszej ręki o tym, co wydarzyło się na świecie? Aby skorzystać z anglojęzycznych przekazów satelitarnych, które na gorąco dostarczają aktualnych wiadomości, musimy poznać ich język, styl i słownictwo niezbędne do zrozumienia treści. Here is the News wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Zawiera krótkie teksty o charakterze informacyjnym, a także eseje dyskusyjne w rodzaju artykułów redakcyjnych, jakie ukazują się w gazetach. Siedemdziesiąt dwa doniesienia prasowe podane w tym tomie dotyczą pięciu działów:
  - Natural calamities
  - Man-made disasters
  - Ecology
  - Health
  - Social issues
 • Każdy raport jest nagrany w formacie mp3 na dołączonej płycie, a pełny jego zapis - wraz z kompletem ćwiczeń na rozumienie ze słuchu, czytanie i tłumaczenie -znajduje się w książce. Celem podręcznika jest przede wszystkim nauczenie słownictwa, jak również umiejętnego wypowiadania się z wykorzystaniem jak najszerszego materiału leksykalnego związanego z danym tematem.
 • Książka przeznaczona jest dla osób znających język angielski na poziomie średnim i zaawansowanym. Można z niej korzystać zarówno do nauki indywidualnej, jak i do pracy w grupie, czemu służą szczególnie pytania problemowe i zagadnienia do dyskusji podane do każdego tematu.
 • Książka z płytą CD w formacie MP3.

 • oprawa miękka, format B5, stron: 336
Zamówienie na:
Tytuł: Here Is The News Part 1 + Płytka CD
Wydawnictwo Poltext
ISBN-13: 9788375610925

Cena: 47.41 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 49.90 zł

Powiązane tytuły:
Here Is The News Part 1 + Płytka CD  9788375610925  47.41 zł