Aktualizacja: 2019-01-20 21:35:59

 

Od 21 do 28 stycznia jesteśmy na urlopie, wszystkie zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 28 stycznia. Przepraszamy za wszelkie kłopoty z tym związane.

    język angielski -> gramatyka i słownictwo

    Effective Reading Intermediate Książka Ucznia


    Effective Reading Intermediate Książka Ucznia
  • Autor: Amanda French, Chris Gough, Jackie McAvoy
  • Seria Effective Reading skutecznie rozwija umiejętność czytania w języku angielskim. Punktem wyjścia do stworzenia kursu były wnikliwe badania nad czynnikami, dzięki którym uczniowie nabierają biegłości w rozumieniu tekstu angielskojęzycznego. Dzięki temu książki Effective Reading znakomicie odpowiadają potrzebom zarówno nauczycieli, jak i uczniów i są bardzo pomocne w pracy nad doskonaleniem sprawności czytania. Seria może być traktowana jako uzupełnienie dowolnego kursu General English lub jako odrębny materiał na zajęcia poświęcone doskonaleniu umiejętności czytania.
  • Każda z 12 jednostek tematycznych zawiera różnorodne teksty, które skutecznie motywują uczniów do pracy. Opowiadanie znajdujące się w każdym rozdziale umożliwia poznanie różnych technik czytania: dla ogólnego zrozumienia lub w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zróżnicowane materiały pozwalają na ciągłą ocenę postępów ucznia w nauce.

  • oprawa miękka
Szczegóły:
Tytuł: Effective Reading Intermediate Książka Ucznia
Wydawnictwo Macmillan
ISBN-13: 9780230029163

Cena: 55.00 zł

Przepraszamy, brak u naszego dostawcy - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Effective Reading 1 Elementary Książka Ucznia  9780230029149  55.00 zł