Aktualizacja: 2018-06-18 10:09:15

 
  język angielski -> podręczniki przygotowujące do egzaminów

  CAE Gold Plus Podręcznik + iTestCode


  CAE Gold Plus Podręcznik + iTestCode
 • Autor: Nick Kenny, Jacky Newbrook, Richard Acklam
 • Nacisk nie tylko na testowanie, ale przede wszystkim na naukę języka. Współczesna, ciekawa tematyka i ćwiczenia wzbogacające słownictwo. Gruntowne rozwijanie wszystkich sprawności językowych z naciskiem na sprawność pisania.
 • Dodatkowe ćwiczenia interaktywne na CD-ROM-ie dołączonym do nowych edycji podręczników wzbogacają i utrwalają słownictwo oraz struktury gramatyczne, a zadania egzaminacyjne pomagają w skutecznym przygotowywaniu do egzaminu także poza klasą..
 • Testy online iTests pozwalają osobom planującym zdawanie egzaninu: skutecznie zapoznać się z jego strukturą, rozwiązywać zadania egzaminacyjne, otrzymywać natychmiastową informację o wynikach, śledzić swoje postępy i stopień przygotowania do egzaminu, zidentyfikować umiejętności wymagające szczególnej uwagi.
 • CD-ROM towarzyszący podręcznikowi zawiera 5 ćwiczeń interaktywnych (np. word formation, grammar choice, word search, dialogue choice, crossword, open cloze, pelmanism, matching, spelling, word groups, multiple-choice, transformations, extra word, odd one out, gapped semtences, word order, scrabble) oraz Language Quiz do każdego rozdziału, a także końcowy Language Quiz, który umożliwia uczniom sprawdzenie ile słownictwa i struktur gramatycznych opanowali po skończeniu podręcznika. Quizzy świetnie sprawdzają się w samodzielnych powtórkach dzięki opcjom show answers i start again.
 • Próbny iTest uczniowie znajdą na CD-ROM-ie dołączonym do podręcznika, a więcej testów online na www.iTests.com.

 • oprawa miękka, format A4, stron: 216
Zamówienie na:
Tytuł: CAE Gold Plus Podręcznik + iTestCode
Wydawnictwo Pearson-Longman
ISBN-13: 9781447929307

Cena: 93.96 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 98.90 zł

Powiązane tytuły:
CAE Gold Plus Podręcznik + iTestCode  9781447929307  93.96 zł