Aktualizacja: 2018-07-16 12:38:44

 
  język angielski -> samouczki

  Wojna światów z Angielskim


  Wojna światów z Angielskim
 • Autor: Dariusz Jemielniak, Tomasz Obrodzki
 • Wojna światów... z angielskim! to kolejny w serii, nowatorski kurs do samodzielnej nauki języka angielskiego, oparty na klasycznej i jednej z najgłośniejszych powieści science-fiction The War of the Worlds Herberta G. Wellsa. Z tym podręcznikiem nie będziesz się nudził. Nauka staje się prawdziwą przyjemnością! Interesująca forma poznania i utrwalenia słownictwa w oparciu o pobudzający wyobraźnię, autentyczny tekst słynnej powieści science-fiction. Objaśnienia najtrudniejszych słów podane na marginesie tekstu ułatwiają czytanie, a kreatywne i wszechstronne ćwiczenia, przeznaczone dla inteligentnego odbiorcy, utrwalają poznane słownictwo. Autorzy nie zapomnieli o warstwie gramatyczno-strukturalnej języka; dali świetne objaśnienia w języku polskim i dużo ćwiczeń gramatycznych. Idealna i godna polecenia pozycja dla osób dość dobrze znających język angielski - nauka naprawdę staje się przyjemnością.

 • Najważniejsze zalety książki:
  - Wiele osób na poziomie FCE ma duże kłopoty z czytaniem po angielsku, ale musi już czytać nieadaptowane teksty książek w oryginale (jest to wymóg egzaminacyjny!). Niniejszy podręcznik to doskonała forma nauki dla tych właśnie czytelników.
  - Fabuła książki wciąga i znacznie ułatwia przyswajanie słownictwa, starannie dobranego w taki sposób, by umożliwić osobom na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym opanowanie nowych słów.
  - Dzięki obcowaniu z literaturą i późniejszemu kilkukrotnemu przećwiczeniu konkretnych zasobów leksykalno-gramatycznych, szansa na pamięciowe opanowanie materiału znacznie się zwiększa.
  - Umieszczanie tłumaczeń słów obok tekstu umożliwia czytelnikowi śledzienie toku książki bez częstego sięgania do słownika.
  - Bardzo liczne ćwiczenia i wyjaśnienia gwarantują przyswojenie sobie nie tylko słów, ale i struktur gramatycznych, a nawet wybranej wiedzy z zakresu kultury anglosaskiej.
  - Wielu nauczycieli potrzebuje interesujących materiałów na lekcje - wybrana tu lektura, podzielona na małe fragmenty to doskonały szablon lekcyjny, a dobór znakomitej powieści gwarantuje, że lekcje nie będą nudne.

 • format: 170x240mm, oprawa: miękka
Szczegóły:
Tytuł: Wojna światów z Angielskim
Wydawnictwo Telbit
ISBN-13: 9788360848661

Cena: 38.95 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 41.00 zł

Przepraszamy, chwilowy brak - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Wielki Gatsby z angielskim  9788375613162  42.66 zł