Aktualizacja: 2018-07-18 09:35:45

 
  język angielski -> słowniki

  Collins Cobuild Advanced Dictionary Oprawa Miękka + CD-ROM


  Collins Cobuild Advanced Dictionary Oprawa Miękka + CD-ROM
 • Autor: praca zbiorowa
 • Jak wszystkie inne słowniki Collinsa, ten również został stworzony w oparciu o korpus The Bank of English, zawierający ponad 650 mln wyrazów, które doskonale dobrano ze względu na częstotliwość ich występowania w naturalnym, mówionym oraz pisanym języku. Przeznaczony dla osób uczących się języka angielskiego na poziomie zaawansowanym; definicje wyrazów zostały starannie opracowane tak, aby były dostosowane do tego poziomu. Słownik pozwala nie tylko odnaleźć i zrozumieć definicje wyrazów, ale również, dzięki wprowadzeniu nowych elementów, w bardzo dynamiczy sposób skłania uczniów do badania znaczenia i sposobów użycia danego wyrazu oraz przyczynia się do skutecznej asymilacji form językowych w naturalnym, żywym kontekście. Słowniki Collinsa są jedynymi słownikami języka angielskiego na rynku, w których wyrazy zostały zdefiniowane za pomocą pełnych zdań, w bardzo naturalnym kontekście (również gramatycznym), co istotnie wpływa na proces ich przyswajania - dzięki temu są one łatwe do odszukania, zrozumienia, zapamiętania oraz użycia w codziennej komunikacji. Słownik jest w całości kolorowy, co pozwoliło na lepsze wyróżnienie i, w konsekwencji, zapamiętywanie nowych definicji.
 • CD-ROM - bardzo pomocny w czasie nauki, pozwala w szybki i łatwy sposób odnaleść nowe wyrazy oraz sprawdzić ich definicje dzięki następującym komponentom:
  - POPUP DICTIONARY - szybkie sprawdzenie znaczenia wyrazu podczas pracy z komputerem
  - AUDIO PRONUNCIATION - nagrana wymowa poszczególnych wyrazów
  - MY DICTIONARY - możliwość stworzenia osobistego słownika z własnymi przykładami zdań
  - BOOKMARKS - doskonałe narzędzie do gromadzenia i organizacji słownictwa wg określonych kryteriów/tematów - 75 istniejących folderów, możliwość tworzenia nowych
  - GRAMMAR - przystępnie wyjaśnione zagadnienia gramatyczne, wzbogacone tabelami, wykresami itp.

 • oprawa miękka, format 235x160mm, stron: 1888
Szczegóły:
Tytuł: Collins Cobuild Advanced Dictionary Oprawa Miękka + CD-ROM
Wydawnictwo Collins
ISBN-13: 9781424027514

Cena: 113.05 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 119.00 zł

Przepraszamy, chwilowy brak - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły: