Aktualizacja: 2018-07-16 12:38:44

 
  edukacja ogólna -> gimnazjum

  Architektura Zajęcia Artystyczne W Gimnazjum Zeszyt Ćwiczeń


  Architektura Zajęcia Artystyczne W Gimnazjum Zeszyt Ćwiczeń
 • Autor: Anita Przybyszewska-Pietrasiak
 • Zeszyt ćwiczeń i program zajęć artystycznych - Architektura w gimnazjum jest propozycją do tematycznych zajęć artystycznych z zakresu architektury przewidzianych na 30 godzin dydaktycznych. Głównym założeniem zeszytu ćwiczeń jest praktyczna realizacja różnorodnych zadań przybliżających uczniom zagadnienia architektury, przede wszystkim w formie ćwiczeń rysunkowych na płaszczyźnie, konstruowania i projektowania modeli przestrzennych oraz działań w przestrzeni rzeczywistej i wirtualnej.
 • Zgodnie z zaleceniami podstawy programowej, realizacja programu przewiduje wykorzystanie w ćwiczeniach mediów: fotografii i technologii informacyjno-komunikacyjnej. Poszczególne zadania są opatrzone wprowadzającymi lub uzupełniającymi wiadomościami z historii i teorii architektury.
 • Proponowany układ materiału dydaktycznego został dostosowany do warunków przeciętnej szkoły i ucznia, jednak nauczyciel może go dowolnie modyfikować, w zależności od własnych potrzeb, możliwości i warunków uczniów i szkoły.

 • oprawa miękka, format A4, stron: 40
Szczegóły:
Tytuł: Architektura Zajęcia Artystyczne W Gimnazjum Zeszyt Ćwiczeń
Wydawnictwo MAC Edukacja
ISBN-13: 9788374912716

Cena: 16.15 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 17.00 zł

Przepraszamy, chwilowy brak - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Kraina Sztuki Podręcznik Do Plastyki Dla Gimnazjum  9788326203701  28.02 zł