Aktualizacja: 2018-09-19 08:58:59

 
  język rosyjski -> podręczniki dla gimnazjum

  Wremiena 1 Podręcznik Kurs Dla KontynuujĄcych Naukę


  Wremiena 1 Podręcznik Kurs Dla KontynuujĄcych Naukę
 • Autor: Renata Broniarz
 • Podręcznik Wremiena 1 stanowi pierwszą część cyklu przeznaczonego dla uczniów kontynuujących naukę języka rosyjskiego w gimnazjum. Skierowany jest do uczniów realizujących program w wymiarze 2-3 godzin tygodniowo. Przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego.
 • Podręcznik jest wyjątkowy, ponieważ: proponuje nowoczesne, komunikacyjne podejście do nauki języka, zawiera zadania sprawdzające po każdym rozdziale pozwalające na samokontrolę i samoocenę, zadania o podwyższonym stopniu trudności ułatwiające pracę z uczniem zdolnym, ćwiczenia skonstruowane według standardów wymagań egzaminacyjnych, atrakcyjną szatę graficzną oraz przejrzystą konstrukcję.
 • Kurs dla kontynuujących naukę składa się z 10 rozdziałów, których tematyka (zgodnie z podstawą programową) koncentruję się wokół takich zagadnień jak: szkoła, klasa, środowisko szkolne ucznia, uczeń i jego rodzina, określanie zajęć, wyrażanie pragnień i zamierzeń, pory roku, formy spędzania wolnego czasu, czynności wykonywane przez osoby, pory dnia, wybrane informacje o Rosji, praca, popularne zawody i czynności związane z nimi, relacje emocjonalne, spotkania (urodziny, imieniny); nauka i technika, komunikacja międzyludzka, korzystanie z komputera i Internetu; turystyka i podróż. Wprowadzane w podręczniku kręgi tematyczne pozwalają zapoznać uczniów z realiami i kulturą rosyjską. Istotne dla komunikacji językowej zjawiska leksykalne i gramatyczne zostały wyeksponowane z wykorzystaniem materiału ilustracyjnego lub w postaci schematów, tabel, wzorców zdaniowych i opatrzone hasłem Zapamiętaj! Ponadto, w każdym rozdziale jest zamieszczony komentarz gramatyczny, który sprowadza się do prostych reguł, sformułowanych w przystępnej dla ucznia formie oraz ćwiczenia zapewniające utrwalenie materiału językowego w nim zawartego.
 • Numer dopuszczenia: MEN 149/08

 • oprawa miękka, format A4, stron: 104
Szczegóły:
Tytuł: Wremiena 1 Podręcznik Kurs Dla KontynuujĄcych Naukę
Wydawnictwo WSiP
ISBN-13: 9788302106248

Cena: 39.71 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 41.80 zł

Przepraszamy, brak u naszego dostawcy - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Wremiena 3 Podręcznik Kurs Dla PoczĄtkujĄcych i KontynuujĄcych Naukę  9788302112980  46.74 zł
Wremiena 3 Zeszyt Ćwiczeń Kurs Dla PoczĄtkujĄcych i KontynuujĄcych Naukę  9788302113000  25.65 zł