Aktualizacja: 2018-06-25 15:32:18

 
  język niemiecki -> podręczniki dla liceum, technikum i dorosłych

  Alles Klar 1a - Zakres Rozszerzony (do Nowej Podstawy Programowej)


  Alles Klar 1a - Zakres Rozszerzony (do Nowej Podstawy Programowej)
 • Autor: Krystyna Łuniewska, Urszula Tworek, Zofia Wąsik, Maria Zagórna
 • Podręcznik z ćwiczeniami z dostępem do platformy internetowej WSiPnet.
 • Nowe, zmienione wydanie popularnego kursu. Wszystkie zadanie maturalne w cyklu Alles Klar są zgodne z najnowszym informatorem o egzaminie maturalnym z języka obcego nowożytnego.

 • Część podręcznikowa alles klar 1a zakres rozszerzony jest zbudowana z sześciu rozdziałów. Rozdziały składają się z 3-5 podrozdziałów i zawierają zadania typu maturalnego oraz ćwiczenia o podwyższonym stopniu trudności, przeznaczone do pracy z zainteresowanymi uczniami. W podręczniku znajdują się też autentyczne teksty do czytania, opisy strategii i technik uczenia się, a także zadania projektowe, często odnoszące się do niemieckojęzycznych zasobów internetu. Po każdej lekcji w podręczniku zamieszczono odsyłacze do dodatkowych zadań PRZED KARTKÓWKĄ, natomiast na zakończenie każdego rozdziału dodano trening PRZED SPRAWDZIANEM, znajdujących się w podręczniku elektronicznym.
 • Część ćwiczeniowa służy usystematyzowaniu i utrwaleniu materiału zrealizowanego w części podręcznikowej. Przeznaczona jest głównie do samodzielnej pracy ucznia i zawiera różnorakie ćwiczenia o zróżnicowanym stopniu trudności. W części ćwiczeniowej po każdym rozdziale znajduje się zestawienie słownictwa przewidzianego do aktywnego opanowania oraz test zaopatrzony w klucz i punktację. Wszystkie ćwiczenia w formie elektronicznej są dostępne na platformie WSiPnet.pl.
 • Oprócz tradycyjnej formy podręcznika alles klar 1a - zakres rozszerzony proponujemy uczniom i nauczycielom podręcznik elektroniczny zintegrowany z e-ćwiczeniami. Nauczyciele dodatkowo mogą korzystać z takich narzędzi, jak interaktywny rozkład materiału i diagnozy edukacyjne.
 • Podręcznik w wersji papierowej oraz elektronicznej na platformie edukacyjnej WSiPnet.pl to idealny sposób na skuteczną naukę języka niemieckiego. Podręcznik elektroniczny zawiera wszystkie zadania z podręcznika drukowanego w wersji interaktywnej, która pozwala uczniowi na samodzielną pracę i otrzymanie natychmiastowych wyników. Większość tekstów w wersji elektronicznej została udźwiękowiona, ponadto dodano do niej filmy, fotografie, panoramy i grafiki 3D.
 • Ćwiczenia na platformie WSiPnet.pl pozwalają uczniowi na wykonywanie i archiwizowanie prac domowych online, natomiast nauczycielowi umożliwiają śledzenie, monitorowanie i porównywanie wyników uczniów, klas i szkół oraz korzystanie z dodatkowych materiałów diagnostycznych PRZED KARTKÓWKĄ i PRZED SPRAWDZIANEM.
 • W podręczniku (papierowym) znajduje się kod dostępu do wersji elektronicznej na WSiPnet.pl.
 • Na CD audio, które stanowi integralną część podręcznika, znajdują się nagrania umożliwiające kształcenie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy. Prezentowane dialogi odpowiadają realnym sytuacjom komunikacyjnym i zostały zrealizowane przez rodzimych użytkowników języka niemieckiego.

 • oprawa miękka, format A4, stron: 140, Nr aprobaty: 281/1/2010 MEN
Szczegóły:
Tytuł: Alles Klar 1a - Zakres Rozszerzony (do Nowej Podstawy Programowej)
Wydawnictwo WSiP
ISBN-13: 9788302113468

Cena: 38.57 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 40.60 zł

Przepraszamy, chwilowy brak - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Alles Klar - Sprachspiele  9788302095313  33.25 zł
Alles Klar 2a - Zakres Rozszerzony (do Nowej Podstawy Programowej)  9788302134364  56.05 zł
Alles Klar Grammatik + CD-ROM  9788302089794  56.05 zł
Alles Klar Wörterbuch  9788302095030  16.17 zł