Aktualizacja: 2019-05-17 13:15:24

 
  język angielski -> szkoła podstawowa klasy 4-6

  Go International 1 Podręcznik


  Go International 1 Podręcznik
 • Autor: Mark Tulip, Claudia Bianchi, Barbara Ściborowska
 • Go International! 1 to pierwszy poziom kursu przeznaczonego dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Zgodnie z nową podstawą programową kurs przeznaczony jest dla uczniów kontynuujących naukę języka angielskiego w klasie czwartej, w wymiarze 2-3 godzin tygodniowo.
 • Motywem przewodnim serii są podróże po krajach anglojęzycznych (Indie, Australia, Szkocja itp.), które odbywa brytyjska rodzina, co stanowi nie tylko znakomity czynnik motywujący, ale pozwala też rozwijać postawę otwartości i pozytywne nastawienie do odmiennych kultur. Rozbudowana sekcja powtórzeniowa Get Ready To Go na początku podręcznika służy przypomnieniu treści i umiejętności z klas młodszych; pozwala uczniom oswoić się z nowymi technikami pracy z językiem obcym, a nauczycielowi pomaga zdiagnozować ewentualne problemy uczniów i zaplanować pracę na pierwsze tygodnie w klasie 4. Go International! to kurs kładący nacisk na świadomość językową, autonomię i umiejętności samooceny uczniów, czemu służą:
  - jasno określone cele nauczania na początku każdego rozdziału
  - samodzielną ocenę realizacji założonych celów w tabeli Już umiem w sekcji powtórzeniowej Stop and check
  - poznawanie i stosowanie skutecznych strategii uczenia się (efektywne zapamiętywanie nowego materiału, korzystanie ze słowników i innych źródeł informacji)
  - rozwijanie strategii kompensacyjnych (domyślanie się znaczenia z kontekstu, akceptowanie faktu, że rozumie się sens ogólny wypowiedzi, bez rozumienia znaczenia wszystkich wyrazów)
 • Podręcznikowi towarzyszą dwie płyty audio CD

 • oprawa miękka, format: A4, stron: 136
Zamówienie na:
Tytuł: Go International 1 Podręcznik
Wydawnictwo Wydawnictwo Szkolne PWN
ISBN-13: 9788326212406

Cena: 48.30

Powiązane tytuły:
Go International 1 Podręcznik  9788326212406  48.30 zł
Go International 1 Zeszyt Ćwiczeń  9788326213052  46.10 zł