Aktualizacja: 2018-07-18 09:35:45

 
  język niemiecki -> samouczki

  Europlus+ Niemiecki Dla Dzieci Nicole Und Thomas


  Europlus+ Niemiecki Dla Dzieci Nicole Und Thomas
 • Autor: praca zbiorowa
 • EuroPlus+ Niemiecki dla dzieci Nicole und Thomas to multimedialny kurs języka niemieckiego, który został przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. Dzięki atrakcyjnej formie, pozwala on na nauczenie się najważniejszych słówek i zwrotów niemieckich w szybki i przyjemny sposób. Program składa się z dwóch poziomów zaawansowania, pozwala poznać wyrazy najczęściej używane (m.in. Rodzina, W domu, W szkole, Zabawki, Zwierzęta), jak i te bardziej zaawansowane (m.in. Zawody, Czas, Sport, Pogoda, Hobby). Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom multimedialnym nauka języków staje się dla dziecka jednocześnie interesująca i, co najważniejsze, skuteczna.

 • Nauka przez zabawę. Program oparty jest na multimedialnej prezentacji niemieckich słówek w formie kolorowych obrazków. Dzięki ich udźwiękowieniu dziecko poznaje prawidłową wymowę wybranych przez siebie wyrazów. Doskonałym narzędziem jest również Słownik języka niemieckiego, z funkcją szybkiego odnajdywania szukanych wyrazów.
 • Profesjonalna ocena wymowy. Podczas rozwiązywania ćwiczeń dziecku towarzyszą postaci jego rówieśników - Nicole i Thomas, którzy m.in. czytają polecenia. W ten sposób dziecko bawiąc się, wykonuje ćwiczenia, dzięki czemu szybko zapamiętuje niemieckie słownictwo.
 • Atrakcyjne dodatki. Kurs wyposażono w wiele atrakcyjnych narzędzi wszechstronnie rozwijających umiejętności dziecka (m.in. Alfabet, Liczby, Gry językowe). Dzięki gotowym do wydruku czarno-białym ilustracjom, które są plastycznym odpowiednikiem słówek, mali użytkownicy mogą uczyć się także bez wykorzystania komputera.
 • Motywacja do nauki. W programie dodatkowo zamieszczono kilkanaście testów umożliwiających sprawdzenie stopnia opanowania niemieckich słówek i zwrotów. Prawidłowe wykonanie poszczególnych ćwiczeń nagradzane jest pojawieniem się ciekawej animacji, a poprawne rozwiązanie wszystkich zadań może zostać uhonorowane dyplomem, który po wydrukowaniu można wręczyć dziecku.

 • Główne cechy programu:
  - system rozpoznawania mowy,
  - 450 niemieckich słówek,
  - 210 interaktywnych ćwiczeń,
  - prawie 400 kolorowanek,
  - kilkanaście multimedialnych testów.
 • Wymagania systemowe:
  - MS Windows XP lub Vista , Windows 7,
  - 170 MB (XP) lub 470 MB (Vista) wolnej przestrzeni na twardym dysku,
  - karta dźwiękowa,
  - mikrofon, mysz,
  - zainstalowanego protokołu TCP/IP.

 • oprawa kartonowa
Szczegóły:
Tytuł: Europlus+ Niemiecki Dla Dzieci Nicole Und Thomas
Wydawnictwo Young Digital Poland
ISBN-13: 5901828991608

Cena: 84.55 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 89.00 zł

Przepraszamy, chwilowy brak - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Niemiecki Profesor Klaus Intensywny Kurs CD-ROM  5907608646096  123.41 zł