Aktualizacja: 2018-05-21 12:14:03

 
  edukacja ogólna -> szkoła podstawowa

  Tropiciele klasa 3 pakiet


  Tropiciele klasa 3 pakiet
 • Autor: praca zbiorowa
 • Tropiciele to cykl podręczników dla klas 1-3, który doskonale sprawdza się w klasach z uczniami o zróżnicowanym poziomie gotowości szkolnej. Pakiet zapewnia uporządkowany sposób przekazywania wiedzy, jednocześnie pozostawiając uczniom możliwość samodzielnych poszukiwań i badań. Rekomendujemy zakup kompletu materiałów do klasy trzeciej w wygodnym, kolorowym pudełku, które zawiera:
  - Podręczniki (cz. 1-5) - są dostosowane do wieku i możliwości dzieci, kolorowe, bogato ilustrowane. W ciekawy sposób przekazują podstawy wiedzy o współczesnym świecie i środowisku społecznym. Dzięki utrzymaniu zasady stopniowania trudności (czytanie na trzech poziomach) teksty zamieszczone w podręcznikach pozwalają dziecku na doskonalenie techniki płynnego czytania oraz czytania ze zrozumieniem. Podręczniki poszerzają i porządkują wiedzę z zakresu ortografii (kącik Tropimy ortografię) i gramatyki. Rozwijają zainteresowania, inspirują do samodzielnych poszukiwań informacji, rozbudzają wrażliwość plastyczną i estetyczną. Pogłębiają wiedzę o otaczającej dziecko przyrodzie.
  - Karty ćwiczeń (cz. 1-5) - zawierają ciekawe, pomysłowe zadania, które doskonalą pisanie, sprawdzają umiejętność czytania ze zrozumieniem, przygotowują do opanowania podstaw wiedzy o języku. Wiele treści nauczania ujętych jest w kącikach tematycznych: Ćwiczymy z Noni (sprawdzenie umiejętności nabytych w ciągu ostatnich 8-10 dni), Zrób to sam (propozycje zajęć technicznych), Muzyka (utrwalenie treści zaprezentowanych w podręczniku), Czytam i interpretuję (ćwiczenia doskonalące rozumienie tekstu i wyciąganie wniosków). Dodatkową atrakcją dla dziecka jest wkładka z nalepkami wielokrotnego użytku.
  - Przyrodę. Karty ćwiczeń (cz. 1 i 2) - karty są doskonałym uzupełnieniem ikonograficznych rozkładówek przyrodniczych zawartych w podręcznikach. Osobne zeszyty ćwiczeń do przyrody z nalepkami i kolorowankami pozwalają lepiej utrwalić zdobytą wiedzę. Doświadczenia i eksperymenty dodatkowo uatrakcyjnią poznawanie otaczającego świata. Wydzielenie kart ćwiczeń do przyrody w oddzielnych publikacjach to kolejny krok ku oswojeniu ucznia z wyzwaniami klasy czwartej.
  - Matematykę (cz. 1-5) - to połączenie podręcznika z kartami ćwiczeń. Poza standardowymi zadaniami zawiera wyjątkowe karty ćwiczeń w działaniu, skorelowane z pomocami zawartymi w kuferku dla ucznia, oraz proste gry planszowe utrwalające umiejętności matematyczne. To jedyna na rynku publikacja dostosowana do możliwości dzieci na różnych poziomach rozwoju myślenia matematycznego.
  - wyprawkę (cz. 1 i 2) - zestaw różnorodnych pomocy dla ucznia, zintegrowany z treściami edukacyjnymi w podręcznikach. Zawiera m.in. pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne, materiały do prac technicznych.
  - Zajęcia komputerowe - podręcznik z ćwiczeniami i CD-ROM-em, książka z CD-ROM-em stanowi kolejny etap w nauce podstaw i obsługi komputera.
  - Karty plastyczne - propozycja dodatkowych 14 zajęć z zakresu edukacji plastycznej. Oryginalne pomysły, unikatowe techniki pracy, zaskakujące podejście do oswajania małego odbiorcy z wielką sztuką. Analiza i interpretowanie sławnych dzieł przez pryzmat własnych uczuć dziecka, jego doświadczeń i wyobrażeń.

 • oprawa miękka, format A4
Szczegóły:
Tytuł: Tropiciele klasa 3 pakiet
Wydawnictwo WSiP
ISBN-13: 9788302141751

Cena: 271.44 zł (rabat 10%)
Cena katalogowa: 301.60 zł

Przepraszamy, chwilowy brak - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły: