Aktualizacja: 2024-03-21 10:18:16

 
  język angielski -> podręczniki przygotowuj±ce do egzaminów

  Target FCE Ćwiczenia testy wskazówki


  Target FCE Ćwiczenia testy wskazówki
 • Autor: praca zbiorowa
 • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu! Wzorce odpowiedzi z objaśnieniami i nagrania MP3! Target FCE. Ćwiczenia, testy, wskazówki to kompleksowy pakiet do samodzielnego przygotowania do egzaminu FCE (First Certificate in English) z nagraniami MP3 do pobrania.
 • Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości oraz umiejętności nabyte podczas nauki w szkole oraz w trakcie kursów językowych. Polecany jest zwłaszcza osobom samodzielnie przygotowującym się do egzaminu, które chcą sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności.
 • Podręcznik zbudowany jest zgodnie ze strukturą prawdziwego egzaminu.
 • Kurs podzielony jest na cztery części: Reading and Use of English, Writing, Listening oraz Speaking. W każdej z nich zamieszczono zestawy ćwiczeń egzaminacyjnych FCE oraz dokładne objaśnienia poleceń. Dzięki opracowaniu inteligentnego klucza odpowiedzi – szczegółowo omówiono prawidłowe rozwiązanie zadań. W książce zamieszczono także zapis zadań egzaminacyjnych z sekcji Listening, przykładowe odpowiedzi z części Speaking, oraz wzorcowe teksty pisemne z działu Writing.
 • Nagrania MP3 do pobrania to aż 70 minut rozmów specjalnie dobranych 13 lektorów. Prezentują oni przeróżne akcenty, które można usłyszeć na prawdziwym egzaminie: brytyjski, amerykański oraz kanadyjski. Część Speaking pozwala osłuchać się z językiem i szlifować rozumienie ze słuchu.
 • Target FCE. Ćwiczenia, testy, wskazówki to: kompleksowe przygotowanie do egzaminu First Certificate in English kurs podzielony na 4 części: Reading and Use of English, Writing, Listening, Speaking zestawy ćwiczeń egzaminacyjnych inteligentny klucz odpowiedzi wraz z objaśnieniami niezbędnik zdającego: wskazówki, idiomy, wyczerpujące omówienie wszystkich części egzaminu 70 minut nagrań MP3 do pobrania online.

 • oprawa miękka, format A4, stron: 224
Zamówienie na:
Tytuł: Target FCE Ćwiczenia testy wskazówki
Wydawnictwo Edgard
ISBN-13: 9788366610149

Cena: 39.90

Powi±zane tytuły:
Target FCE Ćwiczenia testy wskazówki  9788366610149  39.90 zł