REGULAMIN PROGRAMU PROMOCYJNEGO
"PRZYJACIELE KSIĘGARNI WIEŻA BABEL"

 1. Do programu może przyłączyć się każdy kto posiada własny serwis internetowy.
  Żądamy tylko jednego: aby były to serwisy zgodne z polskim prawem, gdyż nie zależy nam na przyjaźni ludzi, którzy to prawo w jakikolwiek sposób łamią.
  Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto.

 2. Jedyne co musisz zrobić, to umieścić na stronie link do konkretnej książki, link tekstowy, baner lub button księgarni.
  Księgarnia może się otwierać w nowym oknie, co spowoduje, że odwiedzający nie opuszcza Twojej witryny.

 3. Jeśli w terminie 30 dni od momentu kliknięcia, z Twojego polecenia, zostaną dokonane zakupy w naszej księgarni, otrzymasz 5% prowizji od wartości brutto tychże zakupów. Jeśli z Twojego polecenia do programu dołączą nowi uczestnicy otrzymasz 10% prowizji od każdej kwoty, która wpłynie na ich konto.

 4. Aby wykorzystać pieniądze zebrane w Programie Partnerskim muszą one zostać zatwierdzone przez administratora Programu. Uzależnione jest to od faktycznej realizacji zamówienia, odebrania paczki i wpłynięcia zapłaty. Z reguły mieści się to w granicach od 2 do 4 tygodni.

 5. Pieniądze zebrane w Programie Partnerskim możesz wykorzystać na dwa sposoby:
  - na zakupy w księgarni (ze standardowym rabatem 5%), minimalna kwota 50zł, wystarczy w polu UWAGI w formularzu zamówienia poinformować nas o chęci wykorzystania tych środków oraz podać login używany w Programie Partnerskim;
  - wypłata gotówki, minimalna kwota 100zł. Osoby fizyczne rozliczają się umową o dzieło, natomiast firmy wystawiając fakturę VAT. Kwota stanu konta stanowi wartość brutto.

 6. Nie wymagamy podpisywania żadnych umów itp. spraw. Z programu można zrezygnować w każdej chwili usuwając nasz baner, czy button reklamowy ze swojej witryny. Oznacza to również utratę zgromadzonych prowizji.

 7. Firma AJK-NET może w każdej chwili (np. w razie złamania przyjętych powyżej postanowień), bez podania przyczyny usunąć zarejestrowanego użytkownika z programu "Przyjaciele Księgarni". Użytkownik zostanie o tym powiadomiony najszybciej jak to tylko możliwe i zobowiązany będzie do usunięcia naszych banerów i buttonów reklamowych.
PRZYSTĄPIENIE DO PROGRAMU PROMOCYJNEGO "PRZYJACIELE KSIĘGARNI"
OZNACZA AKCEPTACJĘ POWYŻSZEGO REGULAMINU.