Aktualizacja: 2019-08-16 18:40:11

 
  język niemiecki -> samouczki

  Niemiecki Kurs Podstawowy Mp3 - Nowa Edycja


  Niemiecki Kurs Podstawowy Mp3 - Nowa Edycja
 • Autor: praca zbiorowa
 • Niemiecki Kurs podstawowy mp3 przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się podstawy języka niemieckiego. Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój, zapytasz o drogę i bez problemu poradzisz sobie w każdej sytuacji. Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Niemiec. W skład kursu wchodzą: książka i płyta z nagraniami mp3 oraz programem multimedialnym.

 • Książka zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, sekcje dla ambitnych, dodatkowe słownictwo, ciekawostki, m.in. o jarmarkach bożonarodzeniowych, niemieckich trunkach czy podróżowaniu autostopem. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad gramatycznych.

 • Wysokiej jakości nagrania (196 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty i dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

 • Program multimedialny uczy nowych słówek, utrwala zdobytą wiedzę, zawiera interaktywne ćwiczenia, testy oraz gry. Doskonali umiejętność pisania i rozumienia ze słuchu. Nagrywając wypowiedź możesz porównać swoją wymowę z wzorcowym przykładem udźwiękowionym przez native speakera i dzięki temu doskonalić niemiecki akcent.

 • oprawa miękka, format: 190x135mm, stron: 160
Szczegóły:
Tytuł: Niemiecki Kurs Podstawowy Mp3 - Nowa Edycja
Wydawnictwo Edgard
ISBN-13: 9788361828280

Cena: 29.90 zł

Przepraszamy, brak u naszego dostawcy - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Niemiecki Gramatyka - Audio Kurs  9788360415146  19.99 zł