Aktualizacja: 2023-11-06 10:03:25

 
  język angielski -> samouczki

  Angielski w Ćwiczeniach Dla Zaawansowanych


  Angielski w Ćwiczeniach Dla Zaawansowanych
 • Autor: praca zbiorowa
 • Angielski w ćwiczeniach dla zaawansowanych:
  - 200 różnorodnych ćwiczeń wzbogacających słownictwo,
  - wyrażenia i zwroty obowiązujące na egzaminach CAE i CPE,
  - różnorodne ćwiczenia, m.in. gapped sentence, matching, open cloze, word formation, keyword transformations,
  - 20 rozdziałów tematycznych obejmujących najpopularniejsze zagadnienia,
  - współczesny język formalny i aktualne słownictwo.
 • Angielski w ćwiczeniach dla zaawansowanych to zestaw zadań, który umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie ponad 2000 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów na poziomie zaawansowanym (B2-C2 wg klasyfikacji Rady Europy). Książka stanowi doskonałą pomoc w przygotowaniach do egzaminów CAE, CPE i matury rozszerzonej z języka angielskiego oraz w samodzielnej nauce i utrwalaniu już zdobytej wiedzy.
 • Podręcznik adresowany jest do uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów oraz wszystkich przygotowujących się do egzaminów CAE i CPE. Polecany jest również samoukom chcącym poszerzyć zasób współczesnego brytyjskiego słownictwa. Może być pomocny nauczycielom języka angielskiego - do wykorzystania w trakcie pracy z uczniami podczas lekcji lub korepetycji. Podręcznik polecany jest wszystkim, którzy chcą przypomnieć sobie, skutecznie utrwalić lub usystematyzować znajomość angielskich słówek i wyrażeń wchodzących w skład najważniejszych i najpopularniejszych kategorii tematycznych.
 • Książkę podzielono na 20 kategorii tematycznych, występujących przede wszystkim na maturze rozszerzonej i egzaminach językowych. Każdy rozdział składa się z 10 ciekawych ćwiczeń, takich jak open cloze, gappend sentences, matching, word formation, keyword transformations, paraphrasing, czyli typowych zadań egzaminacyjnych. Ponadto, 20 rozdziałów wprowadza zagadnienia obowiązujące na egzaminach CAE i CPE, takie jak: człowiek, edukacja, praca, żywienie, podróżowanie, sport i hobby, zdrowie, społeczeństwo, finanse, rynek nieruchomości. Samodzielne sprawdzenie wiedzy ułatwia również zamieszczony na końcu podręcznika pełny klucz odpowiedzi

 • oprawa miękka, format 230x160mm, stron: 152
Szczegóły:
Tytuł: Angielski w Ćwiczeniach Dla Zaawansowanych
Wydawnictwo Edgard
ISBN-13: 9788362482412

Cena: 25.90 zł

Przepraszamy, brak u naszego dostawcy - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Angielski Testy Gramatyczno-leksykalne Poziom A1-A2  9788362482092  19.99 zł