Aktualizacja: 2023-11-06 10:03:25

 
  język angielski -> samouczki

  Angielski Testy Gramatyczno-leksykalne Poziom C1-C2


  Angielski Testy Gramatyczno-leksykalne Poziom C1-C2
 • Autor: praca zbiorowa
 • Przygotuj się do CAE i CPE! Ucz się skutecznie, rozwiązując testy! Angielski Testy gramatyczno-leksykalne dla zaawansowanych:
  - blisko 150 zagadnień gramatycznych i leksykalnych: plurale tantum, Passive Voice, inversion, ellipsis, conditionals, conversional English, career, lifestyle
  - 1500 wyrażeń, idiomów, phrasal verbs i kolokacji,
  - współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,
  - 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
  - przygotowanie do matury, CAE i CPE.
 • Testy gramatyczno-leksykalne to doskonała pomoc dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne na poziomie zaawansowanym (C1-C2 wg klasyfikacji Rady Europy).
 • Książka adresowana jest do uczniów, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz matury na poziomie rozszerzonym, jak również do wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego angielskiego słownictwa. Opracowana została z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego angielskiego słownictwa. Podręcznik może być pomocny nauczycielom do wykorzystywania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych. Zbiór testów polecany jest wszystkim, którzy chcą utrwalić znajomość gramatyki na poziomie zaawansowanym i powtórzyć wybrane zagadnienia gramatyczne, m.in. prepositions, plurale tantum, Passive Voice, inversion, ellipsis, conditionals, perfect infinitive, modal verbs, verb/adjective patterns.
 • Podręcznik obejmuje blisko 2000 przykładów uporządkowanych w 200 ćwiczeniach. Poszczególne rodzaje zadań zawartych w książce, np. word formation, zadania wielokrotnego wyboru, transformacje i parafrazy, open cloze czy trios, pojawiają się na egzaminach językowych. W każdym zadaniu uwzględniono konkretne zagadnienie gramatyczne lub temat leksykalny. Na końcu książki znajduje się klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

 • oprawa miękka, format 230x160mm, stron: 160
Szczegóły:
Tytuł: Angielski Testy Gramatyczno-leksykalne Poziom C1-C2
Wydawnictwo Edgard
ISBN-13: 9788362482450

Cena: 24.91 zł

Przepraszamy, brak u naszego dostawcy - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Angielski Testy Gramatyczno-leksykalne Poziom A1-A2  9788362482092  19.99 zł