Aktualizacja: 2020-02-14 09:04:14

 
  język angielski -> szkoła podstawowa klasy 1-3

  English Quest 2 Książka Ucznia


  English Quest 2 Książka Ucznia
 • Autor: Jeanette Corbett, Roisin O'Farrell, Magdalena Kondro
 • English Quest to nowa seria podręczników, która zafascynuje małych uczniów, a nauczycielom dostarczy wiele radości z uczenia! Dzięki English Quest, lekcje zmienią się w pełną przygód wyprawę, podczas której - wraz z sympatycznymi bohaterami kursu, smokami Digim i Techną - dzieci będą na nowo odkrywać świat i uczyć się podstawowych słów i wyrażeń w języku angielskim.
 • Co zupełnie wyjątkowe - English Quest to pierwsza w Polsce seria dla szkół podstawowych, która oferuje nauczycielom spójny i przemyślany program wprowadzania umiejętności czytania i pisania w pierwszej klasie, w której razem uczą się dzieci sześcioletnie i siedmioletnie.
 • Do książki ucznia dołączona została płyta CD-ROM z animowanymi historyjkami, z której uczeń może korzystać w domu, powtarzając nowy materiał językowy w formie zabawy. W książce znajduje się również sekcja Extra Vocabulary, scenariusz Mini-Play, którą uczniowie mogą przygotować np. na zakończenie roku, a także lekcje kulturowe i słowniczki obrazkowe z naklejkami, dzięki którym nauczyciel ma pełną gamę materiałów potrzebnych do przeprowadzenia ciekawych zajęć.

 • oprawa miękka, format A4
Szczegóły:
Tytuł: English Quest 2 Książka Ucznia
Wydawnictwo Macmillan
ISBN-13: 9788376210841

Cena: 43.50 zł

Przepraszamy, brak u naszego dostawcy - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
English Quest 3 Zeszyt Ćwiczeń + Zeszyt Współpracy z Rodzicami  9788376210957  25.60 zł