Aktualizacja: 2018-07-18 09:35:45

 
  edukacja ogólna -> szkoła podstawowa

  Atlas historyczny Od starożytności do współczesności - szkoła podstawowa


  Atlas historyczny Od starożytności do współczesności - szkoła podstawowa
 • Autor: praca zbiorowa
 • Atlas historyczny Od starożytności do współczesności. Szkoła podstawowa, to nowa publikacja z serii atlasów historycznych wydawnictwa Nowa Era. Wysoki poziom merytoryczny i edytorski tych publikacji powoduje, iż od lat stanowią one niezbędną pomoc dydaktyczną w nauce historii.
 • Publikacja zawiera 89 map i planów zapoznających ucznia z faktami, wydarzeniami oraz procesami historycznymi i społecznymi zarówno w czasie jak i w przestrzeni. Atlas ułatwia uczniom zdobywanie wiedzy historycznej i przygotowanie do egzaminów po szkole podstawowej. Tablica Od kuli ziemskiej do mapy wprowadza ucznia w zagadnienia związane z mapą i uczy jak ją czytać. Bogactwo treści zapewnia nauczycielom pełną realizację programu nauczania, bez względu na wybrany podręcznik.
 • Główną zaletą atlasu są duże i przejrzyste mapy oraz sposób przedstawienia treści historycznych dostosowany do percepcji uczniów szkoły podstawowej. W tym celu umieszczono m.in. symbole kontynentów z lokalizacją obszarów przedstawionych na mapach a poszczególne epoki historyczne wyróżniono kolorami.

 • oprawa miękka, format A4, stron: 70
Zamówienie na:
Tytuł: Atlas historyczny Od starożytności do współczesności - szkoła podstawowa
Wydawnictwo Nowa Era
ISBN-13: 9788326707025

Cena: 27.07 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 28.50 zł

Powiązane tytuły:
Atlas historyczny Od starożytności do współczesności - szkoła podstawowa  9788326707025  27.07 zł