Aktualizacja: 2020-07-10 13:53:10

 
  język niemiecki -> gry i zabawy językowe

  Inspirierendes Deutsch - Fiszki


  Inspirierendes Deutsch - Fiszki
 • Autor: Beata Pawlikowska
 • Inspirierendes Deutsch - ucz się niemieckiego, a jednocześnie podnieś poczucie własnej wartości, naucz się myśleć pozytywnie i widzieć piękne strony życia.
 • Kiedy miałam siedemnaście lat, zaczęłam słuchać Beatlesów i strasznie chciałam zrozumieć, o czym śpiewają. Zaczęłam się więc uczyć angielskiego, ale ciągle mi było za mało i za wolno. Wpadłam więc na pomysł, żeby zabierać ze sobą do autobusu pudełka od zapałek z karteczkami, na których napisałam słowa i wyrażenia do zapamiętania. Dzięki temu nie musiałam marnować ani jednej chwili! Uczyłam się podczas podróży do szkoły i na wagary, w autobusie i na plaży, podczas czekania na przystanku i stania w kolejce.
 • Sposób na pudełka od zapałek okazał się bardzo skuteczny. Wystarczy tak długo powtarzać słówka z jednego pudełka, aż będziesz je wypowiadać bez zastanowienia.
 • Dodatkowo w tym specjalnym zestawie słówek i wyrażeń do nauki niemieckiegi zamieściłam też zdania i myśli, które pomogą ci poczuć się lepiej. Uwierz we własne siły. Pamiętaj, że jesteś dyrektorem swojego życia. Jesteś wolna i wolny, silna i silny, i wiesz, co jest dla ciebie dobre. Teraz nadszedł czas, żeby wsłuchać się w swoje myśli i zacząć zarządzać swoim życiem. I oczywiście uczyć się niemieckiego. Beata Pawlikowska

 • oprawa miękka, format A4, stron: 64
Szczegóły:
Tytuł: Inspirierendes Deutsch - Fiszki
Wydawnictwo G+J RBA
ISBN-13: 9788377785881

Cena: 49.88 zł

Przepraszamy, brak u naszego dostawcy - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Blondynka Na Językach Japoński + CD  9788377784259  31.90 zł
Rozmówki rosyjski (Beata Pawlikowska)  9788377784044  29.90 zł