Aktualizacja: 2018-07-18 09:35:45

 
  język niemiecki -> słowniki

  Opiekun osób chorych i starszych Język niemiecki Słownik tematyczny i rozmówki + 2CD


  Opiekun osób chorych i starszych Język niemiecki Słownik tematyczny i rozmówki + 2CD
 • Autor: Dawid Gut, Aleksandra Lemańska, Katarzyna Koprowska
 • Opiekun osób chorych i starszych - pomocny dla opiekunów, rehabilitantów, pielęgniarek w domach prywatnych i specjalistycznych placówkach:
  - fachowe słownictwo medyczne,
  - słownictwo ogólne przydatne w pracy opiekuna (prowadzenie domu, sprzątanie itp.),
  - wersja elektroniczna opracowania,
  - rozmówki zawierające zwroty przydatne przy pracy z osobą chorą / niepełnosprawną (również w wersji audio).
 • Opracowanie Opiekun osób chorych i starszych to specjalistyczna publikacja kierowana do osób wykonujących pracę opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta w krajach niemieckojęzycznych. Publikacja składa się z części słownikowej oraz części z rozmówkami.
 • Część słownikowa posiada zarówno układ polsko-niemiecki oraz układ niemiecko-polski i zawiera dwa typy haseł. Pierwszą grupę stanowią najbardziej potrzebne zwroty medyczne obejmujące najczęstsze schorzenia, badania, lekarstwa oraz metody i procedury terapeutyczne. Wszystkie hasła w tej grupie zawierają definicje. Bogaty zbiór haseł specjalistycznych sprawia, że publikacja może być przydatna również dla personelu świadczącego bardziej specjalistyczne usługi medyczne.
 • Druga grupa haseł to bardziej ogólne słownictwo potrzebne w codziennej pracy opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta. Hasła ogólne nie posiadają definicji, chyba że w danej sytuacji może zachodzić wątpliwość co do znaczenia.
 • Hasła z obu grup są przedstawione w porządku alfabetycznym. Zarówno hasła specjalistyczne, jak i ogólne zawierają liczne przykłady użycia.
 • Część z rozmówkami zawiera rozmówki polsko-niemieckie obejmujące ponad 350 zwrotów szczególnie przydatnych dla osób wykonujących pracę opiekuna.
 • Rozmówki podzielone są na kilka grup tematycznych. Największą grupę stanowią zwroty bezpośrednio związane z opieką. Dodatkowo została opracowana grupa wyrażeń dotyczących prowadzenia domu, gotowania, warunków pracy. Dodano także rozdział z podstawowymi zwrotami. Zadania przedstawione w rozmówkach ujęte są kolejności logicznej / tematycznej i w niektórych przypadkach tworzą interakcje / dialogi z kolejnymi zdaniami.
 • Do książki dołączono dwie płyty CD. Na jednej z nich znajduje się elektroniczna wersja opracowania, a na drugiej nagrania specjalistycznych rozmówek polsko-niemieckich.

 • oprawa miękka, forma 140x100mm, stron: 400
Zamówienie na:
Tytuł: Opiekun osób chorych i starszych Język niemiecki Słownik tematyczny i rozmówki + 2CD
Wydawnictwo Level Trading
ISBN-13: 9788364051357

Cena: 39.90 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 42.00 zł

Powiązane tytuły:
Opiekun osób chorych i starszych Język niemiecki Słownik tematyczny i rozmówki  9788364051180  29.93 zł
Opiekun osób chorych i starszych Język niemiecki Słownik tematyczny i rozmówki + 2CD  9788364051357  39.90 zł