Aktualizacja: 2019-08-16 18:40:11

 
  język angielski -> podręczniki przygotowujące do egzaminów

  Easy Fce Wszystko Czego Potrzebujesz Aby Zdać Fce Ćwiczenia. Testy i Wskazówki


  Easy Fce Wszystko Czego Potrzebujesz Aby Zdać Fce Ćwiczenia. Testy i Wskazówki
 • Autor: praca zbiorowa
 • Easy FCE to rozbudowany pakiet obejmujący książkę, płytę z nagraniami egzaminatorów British Council oraz program komputerowy zawierający wierne symulacje egzaminów. Pakiet przygotowuje do egzaminu FCE. Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości oraz umiejętności nabyte podczas nauki w szkole oraz w trakcie kursów specjalistycznych. Polecany jest zwłaszcza osobom samodzielnie przygotowującym się do egzaminu.
 • Podręcznik zbudowany jest identycznie jak prawdziwy egzamin - składa się z 5 części, które uczą zdawać kolejne Papers (Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking). W każdej z nich zamieszczono ćwiczenia występujące na FCE, dokładnie objaśniono polecenia, a także - dzięki opracowaniu Inteligentnego Klucza Odpowiedzi - szczegółowo omówiono prawidłowe rozwiązania. Dodatkowo w książce zamieszczono pełny zapis nagrań z części Listening, modelowe odpowiedzi z działu Speaking oraz wzorcowe teksty (Writing). W formie drukowanej dostępny jest jeden pełny egzamin wraz z odpowiedziami.
 • Płyta Audio obejmuje 68 min. nagrań 12 specjalnie dobranych lektorów. Przykłady z części Listening umożliwiają osłuchanie się z językiem i, przede wszystkim, sprawdzają rozumienie ze słuchu. Nagrania z części Speaking są wzorcami wypowiedzi ustnych, z którymi każdy przystępujący do egzaminu powinien się zapoznać. Na drugiej płycie zamieszczono komputerowe symulacje FCE. Zastosowanie w nich ograniczenia czasowego oraz dobór odpowiedniego sposobu udzielania odpowiedzi, umożliwia samodzielne sprawdzenie, w warunkach zbliżonych do egzaminu, w jakim stopniu jesteśmy już do niego przygotowani. Na płycie znajdują się również trzy filmy z cennymi poradami egzaminatorów.

 • oprawa miękka, format A4, stron: 172
Szczegóły:
Tytuł: Easy Fce Wszystko Czego Potrzebujesz Aby Zdać Fce Ćwiczenia. Testy i Wskazówki
Wydawnictwo Edgard
ISBN-13: 9788360415696

Cena: 39.90 zł

Przepraszamy, brak u naszego dostawcy - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły:
Fce Practice Exam Papers 2  9781471526824  66.00 zł
Target Fce Ćwiczenia Testy Wskazówki Nowa Formuła 2015  9788377885024  39.90 zł