Aktualizacja: 2019-07-16 12:36:25

 
  język angielski -> słowniki

  Cambridge Learners Dictionary Ang-pol Wydanie Drugie + Cd-rom


  Cambridge Learners Dictionary Ang-pol Wydanie Drugie + Cd-rom
 • Cambridge Learner’s Dictionary to idealny słownik dla uczniów gimnazjów, liceów oraz przygotowujących się do matury lub egzaminu FCE. Można z powodzeniem korzystać z niego i w domu i w szkole. Łączy w sobie zalety słownika jednojęzycznego (definicje wyrazów i przykłady ich użycia w języku angielskim) oraz dwujęzycznego (polskie tłumaczenia oraz objaśnienia gramatyczne). Zawiera:
  - 88 000 wyrazów i zwrotów, 30 000 przykładów użycia wyrazów w kontekście,
  - specjalny, 16-stronicowy rozdział Study Pages z wyrazami i zwrotami pomocnymi w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym,
  - ponad 1 000 tabel Word Partner z najczęściej występującymi kolokacjami,
  - 80 tabel Thesaurus zawierających 500 najczęściej używanych synonimów,
  - 50 tabel Learner Error ze wskazówkami, jak unikać błędów najczęściej popełnianych przez polskich uczniów,
  - słownictwo z zakresu wybranych przedmiotów szkolnych i akademickich, takich jak: nauki ścisłe, literatura, historia i geografia,
  - English Profile: oznaczenie poziomu od A1 do B2 przy każdym wyrazie ułatwiające podjęcie decyzji, których wyrazów uczyć się w pierwszej kolejności.
 • Cambridge Learner’s Dictionary CD-ROM zawiera pełny słownik z polskimi tłumaczeniami oraz objaśnieniami gramatycznymi. Ponadto: wymowa każdego słowa w dwóch wersjach: brytyjskiej i amerykańskiej, a także możliwość porównania własnej wymowy z oryginałem, setki interaktywnych ćwiczeń do wydrukowania i wykorzystania na lekcji, QUICKfind - błyskawiczne wyszukiwanie znaczenia wyrazów podczas korzystania z Internetu.

 • oprawa miękka, format 210x140mm, stron: 1232
Szczegóły:
Tytuł: Cambridge Learners Dictionary Ang-pol Wydanie Drugie + Cd-rom
Wydawnictwo Cambridge University Press
ISBN-13: 9780521170932

Cena: 116.60 zł

Przepraszamy, brak u naszego dostawcy - spytaj o dostępność.
Powiązane tytuły: