Aktualizacja: 2018-07-16 12:38:44

 
  język angielski -> rozmówki

  Język angielski dla planujących podjęcie pracy


  Język angielski dla planujących podjęcie pracy
 • autor: praca zbiorowa
 • Opracowanie to jest skierowane przede wszystkim do osób, które zamierzają podjąć pracę za granicą lub już przygotowują się do wyjazdu w celu podjęcia pracy oraz dla tych, którym znajomość języka angielskiego jest potrzebna w pracy w Polsce. W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy. W książce i na płytach uwzględniono słownictwo związane z różnorodnymi pracami, m. in. prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze. Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę nie związaną bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych takich jak np.: podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne.
 • Kurs obejmuje również omówienie podstawowych zasad i reguł gramatycznych. Na płytach znajdują się nagrania słów i zwrotów w języku polskim i angielskim.
 • SPIS TREŚCI: Wstęp, Jak korzystać z nagrań, Alfabet angielski, Samogłoski, Dyftongi i tryftongi, Spółgłoski, Akcent, Rozmówki polsko - angielskie, Przydatne zwroty, Pozdrowienia i zwroty grzecznościowe, Szukam pracy, Ogłoszenia pracodawcy, List motywacyjny, Życiorys (CV), Dane personalne, Rozmowa z pośrednikiem pracy, Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, Wynagrodzenie, Czas pracy, Zakres obowiązków, Warunki pracy, Prace budowlane, Instalacje elektryczne, Instalacje centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjne, Praca w warsztacie samochodowym, Naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, Praca kelnera, kelnerki, Praca w barze, Praca w kuchni, Praca sprzedawcy, Sprzątanie, Opieka nad dziećmi, Opieka nad osobami chorymi i starszymi, Prace ogrodnicze i rolne, Pieniądze, Liczby, Czas, Miary długości, powierzchni, masy, pojemności, Kolory, Pogoda, Nazwy geograficzne, narodowości, Napisy i tablice informacyjne, Podróż, Poczta, telefon, Zakwaterowanie, Zwiedzanie, wycieczki, Restauracja, bar, kawiarnia, Zakupy, Lekarz, apteka, Części ciała, Sport, wypoczynek, Krótki zarys gramatyki języka angielskiego, Czasy i czasowniki, Krótkie odpowiedzi, Tryb rozkazujący Czasowniki ułomne, Podstawowe informacje o innych częściach mowy, Liczba mnoga rzeczowników, Dopełniacz, Rodzajniki, Stopniowanie przymiotników.

 • oprawa miękka, format: 140x100mm, stron: 176
Zamówienie na:
Tytuł: Język angielski dla planujących podjęcie pracy
Wydawnictwo Level Trading
ISBN-13: 9788389635112

Cena: 35.62 zł (rabat 5%)
Cena katalogowa: 37.50 zł

Powiązane tytuły:
Język angielski dla planujących podjęcie pracy  9788389635112  35.62 zł
Język norweski w pracy Rozmówki norweskie  9788364051487  15.20 zł
Przewodnik Praca W Hiszpanii  9788374764223  10.45 zł
Rozmówki Polsko-Angielskie Dla Turystów Dla Wyjeżdzających Do Pracy  9788375171877  9.41 zł
Rozmówki Polsko-Niemieckie Dla Turystów Dla Wyjeżdzających Do Pracy  9788375170818  9.41 zł