Aktualizacja: 2019-06-14 20:06:17

 
  język rosyjski -> gramatyka i słownictwo

  Wot Grammatika Repetytorium gramatyczne z języka rosyjskiego z ćwiczeniami


  Wot Grammatika Repetytorium gramatyczne z języka rosyjskiego z ćwiczeniami
 • Autor: Dorota Chuchmacz, Helena Ossowska
 • Publikacja adresowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych rozpoczynających naukę języka rosyjskiego, uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego oraz do wszystkich osób pragnących poznać, powtórzyć lub usystematyzować znajomość zagadnień gramatyki języka rosyjskiego.
 • Publikacja obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną. Zagadnienia gramatyczne są przedstawione w formie przejrzystych tabel, schematów, paradygmatów i są poparte przykładami. W każdym rozdziale znajdują się ćwiczenia do danej części teoretycznej wdrażające i utrwalające (wraz z kluczem), zawierające leksykę z bloków tematycznych obowiązujących na maturze z języka rosyjskiego. Ćwiczenia te często mają formę zadań maturalnych. Całość materiału gramatycznego omawianego w danym rozdziale podsumowują testy do samooceny.
 • Publikacja uwzględnia wymagania określone w podstawie programowej dla liceów ogólnokształcących, liceów profilowanych i techników w części dotyczącej języków obcych oraz w aktualnym Informatorze o egzaminie maturalnym z języka rosyjskiego. Koncepcja opracowania uwzględnia zalecenia Rady Europy określone w Europejskim systemie opisu kształcenia językowego. Poruszana problematyka oraz wprowadzone w ćwiczeniach słownictwo odpowiada większości wymagań europejskiego poziomu B1.
 • Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca dodatkowe ćwiczenia utrwalające.

 • oprawa miękka, format: A4, stron: 212
Zamówienie na:
Tytuł: Wot Grammatika Repetytorium gramatyczne z języka rosyjskiego z ćwiczeniami
Wydawnictwo Wydawnictwo Szkolne PWN
ISBN-13: 9788326206771

Cena: 51.40

Powiązane tytuły:
Nowy słownik rosyjsko-polski polsko-rosyjski PWN + cd  9788301152529  89.00 zł
Wot Grammatika Repetytorium gramatyczne z języka rosyjskiego z ćwiczeniami  9788326206771  51.40 zł